--------- TriSport Denmark ----------
 
 Israman 2013

Eilat, Israel


3.8k swim - 180k bike - 42.195k run

Date: January 25th 2013


 
מספר חזה שם משפחה שם פרטי מין שנת לידה מדינה אגודה מקצה Division Swim Bike Run Overall Rank Overall Rank Division
 
3 Vabrousek Petr M 1973 CZE Trilife Zlin 226 M40-44 01:05:53 06:05:21 03:11:21 10:22:37 1 1
6 Candel Bart M 1990 NED MSTV Ferro Mosae 226 M18-24 01:12:18 06:02:28 03:08:43 10:23:31 2 1
1 Marmarelli Tom M 1987 ISR עולם המים 226 M25-29 01:14:40 06:30:09 03:42:24 11:27:14 3 1
10 BACHAR AMIR M 1969 ISR טריאתלון משגב 226 M40-44 01:11:12 06:41:36 03:46:09 11:38:57 4 2
13 Hirsch Itay M 1975 ISR עולם המים 226 M35-39 01:09:06 06:51:40 03:58:45 11:59:32 5 1
12 FEDER ALON M 1977 ISR   226 M35-39 01:09:48 07:12:30 03:59:09 12:21:28 6 2
5 Palko Daniel M 1977 SVK Author Tufo Ti 226 M35-39 01:12:43 06:49:41 04:20:43 12:23:08 7 3
4 Bednar Tomas M 1980 GBR Israman team 226 M30-34 01:06:53 07:25:58 03:53:18 12:26:10 8 1
52 GARTENBANK ELI M 1973 ISR   226 M40-44 01:31:19 06:54:17 04:03:59 12:29:35 9 3
7 lahav asaf M 1976 ISR עולם המים 226 M35-39 01:22:25 07:07:08 04:01:03 12:30:37 10 4
24 Steinberg Amit M 1980 ISR עולם המים 226 M30-34 01:19:51 06:59:07 04:12:14 12:31:14 11 2
33 Semrik Yuval M 1979 ISR   226 M30-34 01:22:12 07:06:49 04:05:30 12:34:32 12 3
151 Heller Dora F 1968 ISR ITA 226 F 01:51:21 07:05:13 03:45:06 12:41:41 13 1
86 GOLAN HAGAI M 1969 ISR טרי-ג 226 M40-44 01:28:34 07:10:08 04:04:34 12:43:17 14 4
60 Freylafert Oleg M 1973 ISR Tri More 226 M40-44 01:37:49 07:20:36 03:48:34 12:47:00 15 5
37 arzi yair M 1980 ISR   226 M30-34 01:32:05 07:26:42 03:50:20 12:49:08 16 4
25 Porat Asaf M 1980 ISR   226 M30-34 01:22:56 07:37:06 03:52:28 12:52:31 17 5
45 Kimalov Tomer M 1977 ISR   226 M35-39 01:28:39 07:40:01 03:46:15 12:54:56 18 5
150 Mazin Irena F 1972 ISR Team Eye Can 226 F 01:46:21 07:30:35 03:44:14 13:01:11 19 1
20 KALUJNY EITAN M 1982 ISR עולם המים 226 M30-34 01:16:36 07:30:11 04:15:00 13:01:48 20 6
18 aharonson israel halel M 1984 ISR מכבי אלון אשדוד 226 M25-29 01:45:32 07:19:11 04:00:45 13:05:29 21 2
152 meretz keren F 1972 ISR   226 F 01:39:36 07:28:55 03:58:25 13:06:57 22 2
8 cj aviad M 1984 ISR   226 M25-29 01:23:05 07:48:33 03:58:27 13:10:06 23 3
85 Haviv Gad M 1970 ISR   226 M40-44 01:25:02 07:30:07 04:20:23 13:15:33 24 6
9 Levav Yoram M 1962 ISR Team eye can 226 M50-54 01:16:17 07:41:27 04:20:35 13:18:20 25 1
81 Cimadevilla Manuel M 1970 ISR   226 M40-44 01:31:47 07:26:49 04:22:29 13:21:07 26 7
111 Winner Gil M 1965 ISR buzz 226 M45-49 01:19:31 07:40:12 04:23:11 13:22:54 27 1
121 alkoby mordehai M 1964 ISR TeaMisgav 226 M45-49 01:37:51 07:49:38 03:55:40 13:23:10 28 2
112 Nir Eli M 1966 ISR זון 3 226 M45-49 01:26:50 07:43:26 04:19:05 13:29:22 29 3
125 dukas yost M 1963 ISR עצמאי 226 M50-54 01:38:12 07:41:41 04:12:57 13:32:51 30 2
27 Greiver Sefi M 1980 ISR עולם המים 226 M30-34 01:39:30 07:30:44 04:26:50 13:37:05 31 7
44 ginat yotam M 1977 ISR   226 M35-39 01:49:28 07:25:25 04:24:09 13:39:02 32 6
102 Navon Ziv M 1967 ISR Endure 226 M45-49 01:42:24 07:43:19 04:14:36 13:40:19 33 4
54 Saad Dan M 1975 ISR עולם המים 226 M35-39 01:39:45 07:51:08 04:15:36 13:46:29 34 7
43 Vardi Oded M 1977 ISR KOVO2MAX 226 M35-39 01:49:20 07:41:17 04:19:59 13:50:37 35 8
132 Milnitzki Hagi M 1960 ISR   226 M50-54 01:24:41 07:55:57 04:36:01 13:56:39 36 3
113 Rokach Duddy M 1966 ISR   226 M45-49 01:43:42 08:21:22 03:51:35 13:56:40 37 5
16 Cohen Dan M 1984 ISR   226 M25-29 01:41:35 07:40:01 04:35:20 13:56:57 38 4
72 Sasporta Sharon M 1971 ISR TACC 226 M40-44 02:07:30 07:11:03 04:39:49 13:58:23 39 8
88 Baskind Tomer M 1969 ISR טרי רמת נגב 226 M40-44 01:23:22 07:52:07 04:45:42 14:01:11 40 9
41 molco erez M 1976 ISR SַM 226 M35-39 01:44:31 07:59:20 04:19:27 14:03:19 41 9
89 Papirnik Petr M 1969 CZE Israman team 226 M40-44 01:48:29 07:54:45 04:20:35 14:03:49 42 10
97 BARMACK MOIK M 1968 ISR   226 M45-49 01:41:06 07:33:53 04:53:00 14:08:00 43 6
21 Goldfeld Jonathan M 1981 ISR   226 M30-34 01:52:41 07:55:55 04:19:31 14:08:08 44 8
31 kursh Shauli M 1979 ISR   226 M30-34 01:52:11 07:48:57 04:30:45 14:11:54 45 9
83 bucnik elad M 1970 ISR אסא רופין 226 M40-44 01:19:36 08:29:57 04:24:45 14:14:19 46 11
65 Wilk Guy M 1972 ISR   226 M40-44 01:28:25 08:00:23 04:46:03 14:14:53 47 12
56 Netanel Edan M 1974 ISR   226 M35-39 01:55:29 07:59:41 04:20:43 14:15:53 48 10
96 edri hanan M 1968 ISR kovo2max 226 M45-49 01:36:10 08:06:53 04:36:38 14:19:42 49 7
15 deutsch adi M 1959 ISR בית הלוחם תל אביב FIDF 226 M50-54 01:23:04 07:52:22 05:04:44 14:20:11 50 4

 


 
מספר חזה שם משפחה שם פרטי מין שנת לידה מדינה אגודה מקצה Division Swim Bike Run Overall Rank Overall Rank Division
147 fisman zvi M 1954 ISR איילות 226 M55-59 01:55:01 08:05:32 04:27:01 14:27:35 54 1
66 Itah shmuel M 1972 ISR איילות 226 M40-44 01:50:19 08:15:59 04:24:28 14:30:47 55 14
109 vardi sharon M 1967 ISR עמק האוש"ר 226 M45-49 01:42:45 08:08:53 04:41:00 14:32:39 56 10
136 ovadia sniri M 1985 ISR   226 M25-29 01:35:38 07:31:38 05:33:45 14:41:02 57 5
53 LINCHEVSKY OREN M 1975 ISR מכבי אלון אשדוד 226 M35-39 01:52:32 08:19:37 04:42:09 14:54:19 58 11
22 LIVKIND SNIR M 1981 ISR סונטו 226 M30-34 01:54:11 08:37:50 04:30:55 15:02:57 59 10
57 RAYER ZIV M 1974 ISR   226 M35-39 01:45:45 08:32:57 04:44:52 15:03:35 60 12
48 wittenberg eyal M 1976 ISR   226 M35-39 02:01:45 08:31:22 04:34:21 15:07:29 61 13
74 ifhar ron M 1971 ISR משגב 226 M40-44 01:28:27 08:40:58 04:58:14 15:07:40 62 15
108 Wilunski Ranny M 1967 ISR   226 M45-49 01:42:11 08:21:40 05:03:57 15:07:49 63 11
137 YUNGER SHLOMO M 1958 ISR   226 M55-59 01:38:52 08:08:34 05:22:58 15:10:25 64 2
126 Goren Paz M 1963 ISR   226 M50-54 01:29:56 08:47:21 04:53:36 15:10:54 65 5
26 Milstein Meni M 1980 ISR iCount 226 M30-34 01:36:09 08:40:03 04:54:44 15:10:57 66 11
19 Kaufman Gal M 1983 ISR איילות אנדיור 226 M30-34 01:49:06 08:33:00 04:50:13 15:12:20 67 12
117 Alter Noach M 1965 ISR   226 M45-49 02:24:07 08:35:09 04:13:45 15:13:02 68 12
40 Amrani Roi M 1978 ISR עצמאי 226 M35-39 01:39:35 08:42:13 04:51:43 15:13:31 69 14
23 zecharya nitai M 1981 ISR velocity 226 M30-34 01:53:09 07:45:41 05:39:52 15:18:43 70 13
124 Joller Rene M 1964 SUI   226 M45-49 02:02:07 08:19:54 04:56:51 15:18:53 71 13
55 shomron eran M 1975 ISR עולם המים 226 M35-39 01:40:04 09:05:03 04:33:56 15:19:04 72 15
153 atkins leeat F 1975 ISR עמק האוש"ר 226 F 01:29:29 08:40:54 05:09:35 15:19:59 73 1
75 Galitzki Ofer M 1972 ISR   226 M40-44 01:35:06 08:53:23 04:52:24 15:20:53 74 16
62 Folman Edan M 1972 ISR   226 M40-44 01:45:54 08:47:54 04:48:48 15:22:37 75 17
64 Blonder Yossi M 1973 ISR אנדיור 226 M40-44 02:19:17 08:07:33 05:00:23 15:27:14 76 18
143 Karp Omer M 1957 ISR רצי כוכב יאיר צור יגאל 226 M55-59 01:37:20 08:54:28 04:56:50 15:28:40 77 3
59 Carmel Tal M 1974 ISR   226 M35-39 02:24:23 08:51:15 04:14:33 15:30:12 78 16
36 Cohen Nir Avishai M 1981 ISR   226 M30-34 01:48:14 08:40:11 05:02:36 15:31:02 79 14
42 Gamzo Alon M 1977 ISR עולם המים 226 M35-39 01:59:12 08:16:07 05:19:53 15:35:12 80 17
122 kapah yosi M 1964 ISR זיו בלאלי 226 M45-49 01:47:54 08:44:38 05:10:28 15:43:00 81 14
29 Hai Eliran M 1980 ISR   226 M30-34 01:34:49 09:03:37 05:06:39 15:45:06 82 15
107 margi david M 1967 ISR מכבי אלון אשדוד 226 M45-49 02:14:32 08:26:19 05:04:44 15:45:35 83 15
134 RABINOVITZ GIORA M 1959 ISR טריאתלון משגב 226 M50-54 01:36:55 08:45:30 05:23:45 15:46:11 84 6
79 Domankevitz Eran M 1970 ISR מכבי אלון אשדוד 226 M40-44 01:28:43 08:46:21 05:33:42 15:48:47 85 19
71 nagar igal M 1973 ISR איילות זכרון 226 M40-44 01:54:15 09:25:39 04:29:44 15:49:38 86 20
70 Paz Eyal M 1972 ISR   226 M40-44 01:49:36 08:32:19 05:28:06 15:50:01 87 21
154 Trudler Lisa F 1962 ISR   226 F 01:53:14 08:55:07 05:02:28 15:50:49 88 1
139 gafny alen M 1957 ISR הפועל ישרוטל ספורט קלאב 226 M55-59 01:47:13 08:44:23 05:20:04 15:51:42 89 4
100 Palatchi Barak M 1974 ISR Eye Can 226 M35-39 01:39:28 08:55:09 05:18:58 15:53:35 90 18
93 Soffer Ran M 1968 ISR   226 M45-49 01:37:38 08:59:56 05:16:00 15:53:35 91 16
103 Pisarevski Felix M 1967 ISR אנדיור 226 M45-49 01:39:13 08:56:12 05:20:44 15:56:10 92 17
95 shteren shraga M 1968 ISR משגב 226 M45-49 01:24:49 08:20:00 06:12:26 15:57:16 93 18
35 Gavriel Asher M 1987 ISR   226 M25-29 02:22:40 08:34:36 05:00:05 15:57:22 94 6
145 sudri moiz moshe M 1956 ISR מישגב 226 M55-59 02:04:13 08:58:50 04:54:22 15:57:26 95 5
78 ron amit M 1970 ISR   226 M40-44 02:01:38 08:57:13 04:59:28 15:58:19 96 22
49 Scardelli Christian M 1976 AUT privat 226 M35-39 01:38:29 08:28:31 05:51:42 15:58:42 97 19
106 Keidar Meir M 1967 ISR טרי הוד השרון 226 M45-49 02:03:29 08:43:33 05:14:10 16:01:13 98 19
114 ariav joseph M 1966 ISR   226 M45-49 01:44:06 09:11:16 05:05:55 16:01:19 99 20
46 Gorkhover Constantin M 1977 ISR   226 M35-39 02:27:50 08:35:21 05:01:27 16:04:39 100 20
חזה שם משפחה שם פרטי מין שנת לידה מדינה אגודה מקצה Division Swim Bike Run Overall Rank Overall Rank Division
 
30 Vaknin Eli M 1989 ISR איילות 226 M18-24 01:55:34 08:36:23 05:33:46 16:05:44 101 2
68 DANAN SHAI M 1972 ISR רצי רעננה 226 M40-44 02:02:07 08:53:49 05:10:49 16:06:46 102 23
104 Parchak Yochai M 1967 ISR eye can Raanana 226 M45-49 02:06:25 08:43:40 05:16:48 16:06:55 103 21
116 Atzmon Yinon M 1965 ISR רצים בכיף 226 M45-49 02:14:41 08:51:40 05:10:35 16:16:57 104 22
90 LURIE RONI M 1968 ISR   226 M45-49 01:47:14 08:53:46 05:36:23 16:17:24 105 23
87 bar-zohar sagi M 1969 ISR   226 M40-44 01:41:13 09:20:21 05:17:32 16:19:07 106 24
17 Dahan Maor M 1984 ISR   226 M25-29 01:55:46 09:03:09 05:21:35 16:20:31 107 7
51 Clem Tudorel M 1975 ISR   226 M35-39 02:36:47 08:27:29 05:24:32 16:28:49 108 21
105 Tal Chen M 1967 ISR   226 M45-49 01:42:26 08:44:48 06:02:37 16:29:52 109 24
58 Camon Dror M 1974 ISR   226 M35-39 02:01:27 08:57:21 05:32:06 16:30:55 110 22
146 Danieli Yaron M 1956 ISR איילות 226 M55-59 01:52:58 09:21:12 05:17:21 16:31:33 111 6
94 miller duby M 1968 ISR פינגווין 226 M45-49 01:46:31 09:06:36 05:38:35 16:31:42 112 25
101 Sobelman Ariel M 1968 ISR The Running Noses 226 M45-49 01:26:19 09:17:11 05:52:30 16:36:02 113 26
144 Yardeni Boaz M 1957 ISR   226 M55-59 01:49:33 09:06:44 05:39:55 16:36:13 114 7
38 Mizrachi Gilad M 1978 ISR הפועל ספורט קלאב 226 M35-39 01:50:24 09:04:41 05:41:32 16:36:38 115 23
69 Hets Yuval M 1971 ISR   226 M40-44 01:57:46 08:51:06 05:48:16 16:37:09 116 25
123 Zanzuri Arie M 1964 ISR מכבי אלון אשדוד 226 M45-49 01:43:15 08:49:52 06:06:49 16:39:56 117 27
141 Olshansky Gil M 1957 ISR גליל עליון 226 M55-59 01:20:32 08:40:09 06:39:46 16:40:29 118 8
133 Rotter Peter M 1960 USA   226 M50-54 01:34:57 09:29:04 05:51:33 16:55:35 119 7
131 Nagel Yossi M 1960 ISR   226 M50-54 02:06:29 09:37:56 05:15:25 16:59:52 120 8
2 Pschebizin Marc M 1973 GER Team Proficoaching 226 M40-44 01:06:08 06:05:09 03:17:09 10:28:26 121 26
61 Reiss Tamir M 1973 ISR יעדימ 226 M40-44 01:45:34 08:24:31 05:00:34 15:10:40 122 27

 

 TriSport Denmark  -  Knud Aagaard
To Menu - Ironman Results